Zakładowy cennik usług Podaj stan licznika

Aktualności

19 września 2017

Możliwa przerwa w dostawie wody

Informujemy, że w dniu 20 września 2017 roku, w godzinach 08.00 – 12.00, w związku z planowaną przerwą w dostawie energii elektrycznej do miejscowości Kulice, Stocki Młyn, Janiszewo, Janiszewko oraz części Wybudowania, możliwa jest przerwa w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy.
8 września 2017

Media – Podpisanie umowy projekt UE

Podpisanie umowy na wodociągi Rajkowy i Gręblin w ramach projektu UE Zapraszamy po szersze informacje na temat etapów realizacji projektu na http://pelkom.net/projekt-unijny/
5 września 2017

Płukanie sieci Miasto i Gmina Pelplin

Informujemy, że w dniach od 18 do 29 września 2017 roku w godzinach 22.00 – 6.00 nastąpi płukanie sieci wodociągowej w: Pelplinie, Rajkowach, Gręblinie, Rudnie, Pomyjach, Rożentalu, Bielawkach, Rombarku i Ropuchach. W wyniku płukania może w godzinach rannych wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.   Za utrudnienia przepraszamy.
27 czerwca 2017

Nowy taryfikator opłat za wodę i ścieki

Informujemy, że od dnia 1 lipca 2017 roku nastąpi zmiana taryfy za wodę i ścieki na terenie Miasta i Gminy Pelplin. Szczegółowy wykaz taryf do pobrania znajduję się w zakładce: WOD-KAN – STAWKI.
27 czerwca 2017

Nowoczesna gospodarka wodno-ściekowa w gminie Pelplin

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że projekt pod nazwą „Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej w aglomeracji Pelplin” uzyskał dofinansowanie unijne. Finałem wielomiesięcznych przygotowań jest uroczyste podpisanie w dniu 6 czerwca 2017 r. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku umowy o przyznanie dofinansowania. W skromnej, ale jakże ważnej dla przyszłości naszej gminy, uroczystości podpisania umowy wzięli udział: Prezes Spółki „Pelkom” Mirosława Okupska, Burmistrz Miasta i […]
27 czerwca 2017

Informacja dla firm oraz instytucji

Informujemy, że ze względów technicznych, począwszy od 1 czerwca 2017r.,nastąpi zmiana odbioru nieczystości stałych. Nowym dniem wywozu nieczystości ustanowiono piątek.