Zakładowy cennik usług Podaj stan licznika

Oferta pracy

Przywrócona bieżąca obsługa e-BOK
29 kwietnia 2019
Zmiana taryfy za wodę i ścieki
11 czerwca 2019

KIEROWNIK DZIAŁU WOD-KAN

Opis stanowiska: Do zadań kierownika należeć będzie bezpośredni nadzór nad realizacją robót branżowych tj. sieci sanitarnych zewnętrznych z zakresu wod.-kan, zarządzanie zespołem, prowadzenie dokumentacji technicznej, projektowej oraz administracyjnej wynikającej z profilu prowadzonej działalności,analiza i optymalizacja projektów wykonawczych sieci wod-kan na trenie Miasta i Gminy Pelplin.

Oferujemy: umowę na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego z zakresu branży wod-kan;
  • minimalnego 2 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjności;

Dodatkowym atutem będzie: posiadanie dodatkowych kwalifikacji z zakresu branży wod-kan;

CV prosimy składać w sekretariacie Spółki wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych – wzór do pobrania tutaj.